Öne Çıkanlar feto lys-4 sınavı nasıldı 1 mayıs kutlamaları polis müdahalesi Jülide Sarıeroğlu Nereli nisan enflasyon rakamları

10 yaşındaki çocuğu taciz eden sapık tutuklandı

10 yaşındaki kız çocuğuna iğrenç mesajlar göndererek tacizde bulunduğu öne sürülen ve 18 yaşında olduğunu söyleyen İbrahim Poyraz tutuklandı.

10 yaşındaki çocuğu taciz eden sapık tutuklandı
10 yaşındaki kız çocuğuna yazdığı mesajlarla bir anda sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken ve sayısız kere ihbar edilen İbrahim Poyraz isimli şahıs, alınan bilgiye göre tutuklandı.

T24 sitesinin haberine göre; Polis ekiplerinin peşine düştüğü çocuk istismarcısı İbrahim Poyraz isimli şahsın Şanlıurfa'da bir lokantada çalıştığı belirlendi. Bunun üzerine operasyon için düğmeye basan polis ekipleri 10 yaşındaki kız çocuğuna WhatsApp üzerinden iğrenç mesajlar göndererek istismarda bulunan İbrahim Poyraz'ı lokanta sahibinin yardımıyla yakaladı.

Söz konusu olay, kız çocuğunun annesinin kızının istismar edildiğini fark etmesi ve söz konusu kişi ile bu mesajlaşmayı sürdürmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Gönderdiği mesajlarda 18 yaşında olduğunu söyleyen İbrahim Poyraz'ın aslında 27 yaşında olduğu öğrenildi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×