Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Ankara Adliyesi'nde ateş açan şahıs öldürüldü!

Ankara Adliyesi'ne silahla girmeye çalışan şüpheli bir şahıs sıcak dakikalar yaşanmasına neden oldu. Silahlı bir veya birkaç kişinin bölgeye geldiği iddia edildi.

Ankara Adliyesi'nde ateş açan şahıs öldürüldü!
Ankara Adliyesi'nde sıcak saatler yaşanıyor. Adliyeye silahla girmeye çalışan bir kişi polis tarafından etkisiz hale getirildi. Olay sonrası polis ekiplerine şüpheli şahıs ihbarı yapıldı.

Özel harekat ekipleri ile zırhlı polis araçlarının yoğun güvenlik önlemleri aldığı adliye çevresinde kısa süreli operasyon düzenlendi. Silahlı şahıs kısa süren operasyon sonucu silahıyla birlikte ele geçirildi. Öte yandan polis telsizlerine silahlı bir şüphelinin daha olduğu anonsu geçildi.

Çok sayıda özel harekat polisi Ankara Adliyesi'nin önünde bulunuyor. Bir kişinin ateş açtığı iddia edildi. Adliye çevresindeki silahlı şahıs polis tarafından etkisiz hale getirildi.

NTV'nin haberine göre;ateşin sivil aracın içerisinde bulunan bir asker tarafından açıldığı iddia edildi. Yunus polislerinin gözaltına aldığı belirtilen şüphelinin daha sonra öldürüldüğü bilgisi geçildi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×