Bu haber kez okundu.

Binlerce Batmanlı terörü kınamak için yürüdü
''Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez'', ''Kahrolsun PKK, DAEŞ, FETÖ'' ve ''Teröre lanet kardeşliğe davet'' sloganlarıyla yürüyüş yapan Batmanlılar, teröre karşı tek yürek oldu. Esentepe kavşağında buluşan binlerce Batmanlı, ellerinde Türk bayraklarıyla terör karşıtı sloganlar atarak Atatürk Parkı'na yürüdü.

Batman'daki teröre lanet yürüyüşüne siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra Peygamber Sevdalıları Platformu, Düşünce ve İnanç Platformu, Müstakil İşadamları Derneği, Memur Sendikaları Konfederasyonu gibi sivil toplum kuruluşları da katıldı.BATMANLILAR TEK YÜREK OLDU

Batman'daki yürüyüşte PKK, FETÖ ve DAEŞ'in katliamları lanetlendi. Sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin konuşmalarında terör kınandı ve birlik beraberlik mesajları verildi. Yürüyüşe katılan Batmanlılar da terör örgütlerinin katliamlarını lanetleyerek, masum insanların canına kıyan her türlü terörü kınadıklarını söylediler. Yürüyüşe katılan bir vatandaş, ''Batman halkı olarak bugün teröre lanet ve gerçekten Türkiye'mizi kana bulamak isteyen işgalcilere karşı toplandık ve hepimiz tek yürek tek bayrakla hepimiz buradayız. Teröre karşı hep birlikte omuz omuzayız'' dedi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×