Bu haber kez okundu.

Eagle konuşmaları ortaya çıktı FETÖ-PKK ortaklığı kanıtlandı

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının gerçek yüzü, kriptolu mesajlaşma uygulaması Eagle ile bir kez daha ispatlandı. PKK-FETÖ ilişkisini gösteren Eagle yazışmalarındaki ''Terör saldırısı olacak, insanlar ölecek ama hiç acımıyorum.'' ifadesi bu kişilerin vicdan yoksunu olduğunu da gösteriyor.

Sabah'ta yer alan habere göre; Kahramanmaraş'ta yakalanan dershaneler bölge sorumlusunun telefonundan çıkan Eagle kayıtlarında FETÖ üyelerinin, Güneydoğu Bölgesi'nde meydana gelen bir terör saldırısını önceden haber aldıkları belirlendi. Hainlerin ne kadar acımasız olduğu ise "İnsanlar ölecek ama zerre kadar acımıyorum" sözlerinden anlaşılıyor.

'KAPINIZI SÜRGÜLEYİN, DIŞARI ÇIKMAYIN'

Yazışmalarda adı geçen 'Özlem' ve 'Zafer' kod adlı 2 terör örgütü üyesinin ifadeleri PKK ile FETÖ arasındaki kanlı ilişkiyi ortaya koyuyor. Terör saldırısını önceden haber alan hainler, insanların öleceğini ve zerre kadar acımadıklarını belirtiyorlar. 2 örgüt üyesi arasında geçen konuşma şöyle;

Zafer: Bu hafta yaklaşık 6 Kürt kanalı kapatıldı. Anlıyorsun de mi?
Özlem: Anladım anladım. O zaman savaş yakın.
Zafer: Yani. Muhalif kanal kalmadı. Daha ciddi bir şey var. Onu diyemem. Eğer o başlarsa ihtiyaçlarınızı alıp evinize girin. Ve kapınızı sürgüleyin. Dışarı çıkmayın.

'VALLA VİCDANSIZIM'

Örgüt üyeleri vicdan yoksunu olduklarını kendi kendilerine itiraf ediyorlar. Özlem terörist bu itirafı 'Valla vicdansızım' diyerek ederken, Zafer kod adlı terörist ise ''Hocam emin olun bende de vicdan kalmadı'' söylemiyle gösteriyor.

Özlem: Hayırlısı olsun. Tarih var mı?
Zafer: Tarih yok ama yakın.
Özlem: Çok iyi.
Zafer: Çok iyi mi? Hocam, insanlar ölecek.
Özlem: Yapacak bir şey yok
Zafer: Benim Urfa'da, Mardin'de akrabalarım var.
Özlem: Allah'ın lütfu içeridekiler korunacak. Benim de Urfa'da teyzem var. Antep'te var.
Zafer: Merkezde mi?
Özlem: Evet. Yani bir şekilde olacaktı bu hocam. Ben zerre kadar acımıyorum desem...
Zafer: Yani haklısınız. Ama yine de vicdan var.
Özlem: Valla vicdansızım. İnsanın canı yanınca böyle oluyormuş.
Zafer: Hocam emin olun bende de vicdan kalmadı.

RÜYA YORUMLARIYLA MOTİVASYON

Söz konusu telefonun polis tarafından ele geçirildiğinden habersiz olan 2 örgüt mensubunun Eagle konuşmaları da Kahramanmaraş polisi tarafından izlendi. 'Özlem' ve 'Nur' kod adlı FETÖ'cü hainler, birbirlerini rüyalarını yorumlayarak motive ettikleri belirlendi. İkili arasındaki yazışma şöyle;

Nur: Rüyamda cemaatle namaz kıldığımı gördüm. Müezzinlik yapıyordun. Daha sonra kısa tespihatlar yapıyordum.
Özlem: Bu durumun olmayışına üzülüyorsun. Bu sıkıntılardan kurtulacağımızı göstermiş az kaldı. Yardım yakın. Tekrardan o günleri yaşayacaksınız topluca. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz.

Kaynak: SABAH

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×