Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Esenyurt'ta çöpe atılmış erkek cesedi bulundu

İstanbul Esenyurt'ta çöp toplayan görevliler bir konteyner içerisine atılmış ceset buldu. Henüz kimliği bilinmeyen cesedin bir erkeğe ait olduğu belirtildi.

Esenyurt'ta çöpe atılmış erkek cesedi bulundu
Sabah saatlerinde bir çöp konteynerini kamyona boşaltmaya çalışan temizlik görevlileri önceden boşalttıkları çöpler arasında bir halı gördü. Halıyı açtıklarında ise şok eden manzarayla karşılaştılar.

Çöp kamyonunun içerisinde 30-35 yaşlarında bir erkek cesedi vardı. Görevliler içinde ceset olan bu halıyı bir süre taşımışlardı. Görevlilerin verdiği bilgide, halıyı sonradan fark ettiklerini ve içerisinde ne olduğunu merak ederek açtıklarını söylediler. Halının yanında bir de yastık bulunduğunu belirten temizlik işçileri cesedin ilk önce sırtını gördüklerini, sonrasında ise polise haber verdiklerini anlattı.

Olay yerine gelen polis ekipleri cesedin ne zaman atıldığını ve kimin attığını bulmaya çalışıyor. Ceset içinde bulunduğu çöp kamyonuyla birlikte daha ayrıntılı inceleme için Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, cesedin kimliğinin henüz belirlenmediği açıklandı.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×