Bu haber kez okundu.

Kahvehane basıp uyardılar! Evetçilere silahlı tehdit

İSTANBUL Okmeydanı'ndaki bir kahvenaheye ellerinde silahla giren terörist grup, ''buradan tek bir evet oyu çıkmayacak'' diyerek vatandaşları tehdit etti. Teröristlerin yüzlerinde maskeleri vardı. Bir yandan kahvehanede 'Hayır' propagandası yaparken bir yandan da ellerindeki silahları vatandaşlara doğrulttular.

Teröristler referandumda 'Evet'i destekleyen ve çalışmalara katılanları da cezalandıracaklarını söylediler. Kendilerini 'Cephe Milisleri' olarak tanıtan yüzü maskeli teröristler, AK Parti ve MHP propagandasına izin vermeyeceklerini, referandum çalışmalarında 'EVET' oyu istemek için çalışan kişileri de cezalandıracaklarını ileri sürdüler.

TERÖRİSTLER 'EVET' OYU KULLANACAKLARI BÖYLE TEHDİT ETTİ

'EVET' DİYENLERİ TEHDİT EDEN TERÖRİSTLER YAKALANDI

Okmeydanı'nda kahvehaneleri basarak referandumda evet oyu kullanacak vatandaşları tehdit eden silahlı teröristler yakalandı. Teröristlerin daha önce bir çok eyleme katıldığı ve DHKP-C'li oldukları tespit edildi. İstanbul İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin araştırmaları sonucunda kimlikleri belirlenen teröristler, gerçekleştirilen operasyonla kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde sorguya alındı. Şüphelilerin terör örgütüne üye olma suçundan kayıtlarının olduğu öğrenildi.

Anahtar Kelimeler:
ReferandumIstanbul
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×