Bu haber kez okundu.

Provokasyon çağrısı yapanlara karşı Emniyet alarmda!

Referandum sonrası sosyal medyada yeni provokasyon çağrıları yapılmaya başlandı. Türkiye'de iç savaş çıkarmak isteyen karanlık güçler referandumda 'Evet' çıkmasının ardından provokatörleri devreye soktu. Facebook ve Twitter'da vatandaşlara ayaklanma çağrısı yapan kişilere karşı İstanbul Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

SOSYAL MEDYADA PROVOKASYON YAPANLAR TESPİT EDİLİYOR

Referandum sonuçlarının açıklanmasından sonra Hayır cephesi harekete geçti. Türkiye'yi kaos ortamına sürüklemek isteyen karanlık güçler, vatandaşları sokağa dökmek ve iç karışıklık çıkarmak için hain planlar yapmaya başladı. Yapılan provokasyon paylaşımları üzerine İstanbul Emniyeti sosyal medyayı takibe aldı. Emniyet ekipleri iç savaş çığırtkanlığı yapan kişileri tek tek tespit ederek, provokasyon çağrısı yapanlar hakkında işlem yapacak.

PROVOKATÖRLERİ POLİSE İHBAR EDİN

Türkiye'de Gezi Olayları benzeri eylemler planlayan karanlık güçler sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarda vatandaşların sokağa çıkması yönünde çağrı yapıyor. Referandumda evet çıkmasının ardından yapılan bu çağrılar ile ülkede iç savaş çıkarılması amaçlanıyor. Daha önce de pek çok kez bu tür provokasyonlarla karşılaştık. Tüm bunları bertaraf etmek için bize de ciddi görevler düşüyor. Emniyet Müdürlüğü'nün yakın takibe aldığı Twitter ve Facebook gibi sitelerde provokasyon amaçlı yapılan çağrıları siz de emniyet birimlerine ileterek polise yardımcı olabilirsiniz. Sosyal medyada provokasyon çağrısı yapan kişileri 155 Polis imdat hattını arayarak veya EGM Online ihbar mobil uygulaması üzerinden bildirerek bu kişilerin yakalanması için ihbarda bulunabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×