Öne Çıkanlar feto 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi wikipedia erişime neden kapatıldı 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Sağlık Bakanlığı'ndan Cizre saldırısı açıklaması

Cizre saldırısı ile ilgili olarak Sağlık Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması yapıldı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, bölgeye 12 ambulans, 2 helikopter gönderildiği ve ambulans uçağında hazır bekletildiği belirtildi. İşte Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan Cizre patlaması açıklaması...

Sağlık Bakanlığı'ndan Cizre saldırısı açıklaması
Cizre saldırısı sonrasında Sağlık Bakanlığı'ndan çok önemli bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Cizre Emniyet Müdürlüğü binası yakınlarında yapılan bombalı terör saldırısından sınra bölgeye 12 ambulans, 2 helikopter ile müdahale edildiği ve uçak ambulansın hazır bir şekilde bekletildiği duyuruldu.

Şırnak'ın Cizre İlçesi'ndeki Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasına yaklaşık 50 metre mesafedeki polis kontrol noktasına teröristler tarafından bombalı araçla saldırı düzenlendi. Meydana gelen patlamada ilk belirlemelere göre 8 polis şehit oldu, aralarında polislerin de olduğu 64 kişi yaralandı. Sağlık Bakanlığı, Cizre saldırısı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan Cizre patlaması açıklaması şöyle;

"Şırnak-Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında meydana gelene patlamaya 12 ambulans ve UMKE, 2 helikopterle müdahale edilmekte, uçak ambulans ise hazır bekletilmektedir. Şırnak'taki hastanelerimizin sağlık personeli acil göreve çağrılmış ve hastaneye intikal ettirilmişlerdir. Çevre illerdeki hastanelerimiz de teyakkuza geçirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur. "
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×