Öne Çıkanlar feto 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi wikipedia erişime neden kapatıldı 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Şişli Etfal'de yangın ölen yaralanan yok hastalar tahliye edildi

İSTANBUL Şişli Etfal Hastanesi'nde yangın çıktı. Kadın Hastalıkları ve Yeni Doğan Ünitesi'nde çıkan yangından sonra hastalar tahliye edildi. Güvenlik önlemlerinin alındığı hastaneye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Şişli Etfal'de yangın ölen yaralanan yok hastalar tahliye edildi

ŞİŞLİ Etfal Hastanesi'nden son dakika yangın haberi geldi. Alınan bilgiye göre yangın, hastanenin kadın servisi yeni doğan ünitesi'nde bulunan jeneratör odasındaki bir elektrik kontağından çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilirken, tedavi gören hastaların tahliye edilmeye başlandığı öğrenildi.

Hastane'nin 1. katında bulunan yeni doğan servisinde çıkan yangını söndürmek için itfaiye ekiplerinin yoğun çaba harcadıkları belirtilirken, yangında yaralanan ve dumandan etkilenen kimsenin olmadığı bildirildi. Çıkan yangın sırasında hastanenin koridorlarının duman altında kaldığı ve hastaların acilen tahliye edildiği öğrenildi.

YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. İtfaiye erlerinin çalışması sonucu yangının söndürüldüğü ve şu an hastane koridorlarında biriken dumanın tahliye edilmesine çalışıldığı bildirildi.

Erkan DEMİR (erkan.demir@abchaber.com)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×