Bu haber kez okundu.

Sosyal medya Türk keskin nişancı 'Testere'yi konuşuyor

Call of Duty maskeli Türk Sniper (keskin nişancı) Testere'nin fotoğrafları sosyal medyada binlerce beğeni topladı. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Doğu ve Güneydoğu'da terör örgütü PKK karşısında büyük bir mücadele veriyor. Çetin kış şartları altında yürütülen operasyonlarda bugüne kadar büyük başarılar elde edilirken askerlerimizin fotoğrafları da bizlere gurur vesilesi oluyor.

Call of Duty maskeli keskin nişancı Testere - 1

Twitter'da @KirpiveKobra isimli hesaptan paylaşılan bir fotoğraf ise sosyal medyada günün konusu oldu. Tüm dünya ülkelerine korku salan TSK'da keskin nişancı olarak görev yapan bir askerin giydiği kamuflaj herkesin dikkatini çekti. Askerin adeta Call of Duty oyunundan çıkmış fotoğrafında en dikkat çeken detay ise yüzündeki maske. Bu maske söz konusu oyundaki 'Göreve Çağrı' bölümünde ABD özel kuvvetlerine bağlı 'Hayaletler' birimi isimli karakterlerde kullanılıyor.

Call of Duty maskeli keskin nişancı Testere - 2

Kısa sürede Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde binlerce paylaşımı yapılan fotoğrafların altında ise ünlü korku serisi Saw (Testere) filminden mesajlar veriliyor. Bu mesajların birinde, ''Seninle Bir Oyun Oynamak İstiyorum. Testere Geri Döndü. I want to play a game #Saw'' ifadesi yer aldı. Öte yandan fotoğraflarda dikkati çeken diğer bir detay ise askerimizin elindeki silah. Beyaz bir bez ile kaplanarak karlı ortamda görünmemesi için kamufle edilen bu silah yerli yapım BORA-12 (JNG 90) Keskin Nişancı Tüfeği'dir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×