Öne Çıkanlar feto wikipedia erişime neden kapatıldı 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

Taksim'de ne oldu? Harbiye yakınlarında patlama sesi duyuldu

Taksim Harbiye civarında son dakika patlama haberi sosyal medyada paylaşıldı. Korkutan patlama sesinin nedeni olarak bir dönerci dükkanındaki tüp patlamasından kaynaklandığı ileri sürüldü.

Taksim'de ne oldu? Harbiye yakınlarında patlama sesi duyuldu

Taksim - Harbiye yakınlarında patlama oldu iddiası son dakika sosyal meyda kullanıcıları tarafından duyuruldu. Bölgeye yakın olan Twitter kullanıcıları büyük bir patlama olduğu yönünde paylaşımlar yaptı.

İstanbul Taksim ile Harbiye arasındaki bir bölgede duyulduğu ileri sürülen patlama sesinin kaynağı henüz anlaşılamadı. Patlama olduğu iddia edilen yere yakın olan bazı kullanıcılar, duydukları ses sonrasında herhangi bir duman görmediğini iddia ederken bazı kullanıcılar da sesin cami veya tarlabaşı inşaatından geldiğini aktardı.

DÖNERCİ TÜPÜ PATLADI İDDİASI

Son dakika Taksim patlaması iddialarına göre; Taksim'de dönerci tüpü patladı. Ölen yok yaralılar var. Ambulanslar sevk edildi. Patlama sesi yüksek olduğu için Twitter kullanıcıları tarafından bomba sanılarak paylaşımlar yapıldı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×