Öne Çıkanlar survivor halk oylaması survivor sms sonuçları survivor ada konseyi 30 nisan kimin adı çıktı survivor gönüllüler ada konseyi kimin adı yazıldı Gönüllüler Ada Konseyi 30 Nisan Kimin Adı Yazıldı

Tüm emniyet birimleri uyarıldı 3 canlı bomba aranıyor

Emniyet ve istihbarat ekipleri alarm durumuna geçti. Ses getirecek büyük bir eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 1'i erkek 3 canlı bomba tüm illerde aranıyor.

Tüm emniyet birimleri uyarıldı 3 canlı bomba aranıyor

Alınan bilgiye göre istihbarat birimleri, terör örgütü PKK üyesi 3 canlı bombanın büyük bir eylem planladıkları bilgisine ulaştı ve Emniyet Genel Müdürlüğü bilgilendirildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü ise Türkiye'nin 81 il ve bu illere bağlı olan İlçe müdürlüklerine teröristlere ait olan fotoğrafları ve bilgileri yazılı olarak bildirerek, tüm ekiplerin teyakkuz halinde olmaları emri verildi.

3 canlı bomba her yerde aranıyor

Teröristlerin bombalı eylem gerçekleştirmek için PKK'nın sözde yöneticilerinden talimat aldıkları öğrenilirken, yakalanmamak içinse sahte kimlik kullandıkları belirtildi. Ekiplere teröristlerden 1'inin yabancı uyruklu Naden Shhema olduğu ve 2015 yılında İstanbul Göç İdaresi Müdürlüğü'nden geçici kimlik numarası aldığı 2016 yılında ise Şanlıurfa Göç İdaresi Müdürlüğü'ne yeniden başvuru yaptığı iletildi.

PKK adına sansasyonel canlı bomba eylemi gerçekleştirmek üzere sahte kimlikle dolaşan 2'si kadın 3 teröristin yakalanması için 81 ilin Emniyet Müdürlükleri'nde alarm verildi.
 

Mustafa KARACA (mustafa.karaca@abchaber.com)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×