Bu haber kez okundu.

Vatan hainlerinden Adana faciası ile ilgili alçak paylaşım!

Türkiye düşmanlıklarını her fırsatta ve her olayda göstermeye çalışan FETÖ'nün satılık teröristleri bu defa da Adana'daki yangın faciasını istismar etme yarışına girdiler. Alçak yüzlerini bir kez daha gösteren vatan hainleri herkesin yüreğini yakan ve 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan yangın olayıyla ilgili alçakla mesajlar paylaştı.

15 Temmuz'da Türkiye'ye yönelik darbe girişiminde bulunan ve yüzlerce vatandaşın kanını döken terör örgütü FETÖ'nün satılmış teröristleri sosyal medya üzerinden Adana'daki facia hakkında kan donduran ifadeler kullandılar. Firari Faruk Mercan, yangını FETÖ'nün hain yetiştirme merkezi olarak kullandığı yurtların kapatılmasına bağlayacak kadar alçaklaşarak ''Gün geçmiyor ki bir öğrenci yurdunda zehirlenme, cinsel taciz ve ölüm olayları olmasın. Bu millet Cemaat'in eğitim kurumlarını çok arayacak!'' ifadesini kullandı.

Fetullahçı Terör Örgütü elebaşı terörist Fetullah Gülen'in yancısı olarak bilinen sözde ilahiyatçı yazar İhsan Eliaçık ise FETÖ yurtlarının kapatılmasına karşı olduğunu, ''Benden değil diye bin yurt kapatırsın, yangın merdiveni olmadığı halde kapatmadığın bir yurtta 13 canpare yanarak ölür.'' sözleriyle imalı bir şekilde dile getirdi.

Adana'daki yangın faciasıyla ilgili FETÖ'cü hainlerin attığı mesajlar arasında en aşağılık paylaşım ise ''sosyaleksen'' isimli Twitter hesabından yapıldı. Paylaşımdaki ''Daha bunlar başlangıç'' ifadesi ise akıllara ''acaba öğrenci yurduna sabotaj mı yapıldı?'' sorusunu getirdi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×