Bu haber kez okundu.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi mobil uygulaması yayında!

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi neler getirecek? vatandaşların aklındaki bu soruya en net şekilde açıklık getirecek 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' mobil uygulaması yayınlandı. Cep telefonu ve tablet cihaz kullanıcıları ücretsiz olarak yayınlanan bu uygulamayı Android (Google Play Store) ve iOS (Apple App Store) platformlarından indirebiliyorlar. Uygulamayı indirmek için haberimizin sonundaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi mobil uygulamasında yeni sistemin getireceği hukuki ve siyasi düzenlemelerin neler içerdiği, infografikler halinde hazırlanmış aydınlatıcı bilgilerin yanı sıra 18 maddelik anayasa değişikliği teklifi detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi mobil uygulaması
Cumhurbaşkanlığı Sistemi Android - iOS mobil uygulaması ekran görüntüsü

Uygulama; Cumhurbaşkanlığı Sistemi nedir?, İnfografikler, Videolar, Canlı Yayın ve Soru-Cevaplar olmak üzere 5 bölümden oluşuyor. Bu bölümlerde sistemle ilgili tüm açıklamaları en doğru anlatımla bulmak mümkün. Öte yandan infografikler ile eski sistem - yeni sistem karşılaştırmaları, kamuoyunda dolaşan iddialara verilen yanıtların yanı sıra videolar bölümünde de sesli ve görüntülü anlatımlarla sistem hakkında merak edilen sorulara yanıt veriliyor.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi Android uygulaması indir

Cumhurbaşkanlığı Sistemi iOS uygulaması indir (iPhone ve iPad için)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×