Bu haber kez okundu.

İnternet neden kesildi? İstanbul'daki kullanıcılar isyan etti!

İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli'de internet neden kesildi? sorusu sosyal medya kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Özellikle Twitter ve Facebook'taki internet erişim sorunu ile ilgili mesajlara baktığımızda ise şikayetlerin daha çok Anadolu Yakası ve Kocaeli çevresinden geldiği görülüyor.

Başta Kadıköy, Pendik, Gebze ve Ümraniye olmak üzere bölgesel çapta olduğu belirtilen internet kesintisi şikayetlerine rağmen kullanıcılar, Türk Telekom Çağrı Merkezi Şikayet telefon numaralarını aradıklarında ise kendilerine herhangi bir yanıt verilmediğini öne sürüyorlar.

İnternet kesintisinin nedeni henüz bilinmiyor. Ancak İstanbul ve çevresindeki illerde yaşanan elektrik kesintisinin de bu soruna neden olabileceği ihtimalini de güçlendiriyor.

TTNET: KESİNTİ BÖLGESEL

Türk Telekom yetkililerinden yapılan son dakika açıklamasına göre kesintinin bölgesel olduğu belirtiliyor. Ancak sorunun ne zaman çözüleceği konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

İNTERNET KESİNTİSİ YORUMLARI

Twitter başta olmak üzere sosyal medya sitelerindeki internet kullanıcıları 'internet yok' diye tepki gösteriyor. Kullanıcıların bildirdiğine göre başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere Türkiye genelindeki bazı illerde internet bağlantısı olmadığı yönünde şikayetler geliyor. İşte Twitter'daki internet kesintisi yorumlarından bazıları...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×