Bu haber kez okundu.

İnternetten kurbanlık satışı dönemi başladı
İnternet sitelerinde kurbanlık satışı dönemi başladı. Çeşitli internet sitelerinde kurbanlık satışı yapan besiciler, bu sayede daha fazla müşteriye ulaşıyor. İnternetten kurbanlık satışı yapan besiciler, önce hayvanların fotoğrafını çekip alıcılara gönderdiklerini ve daha sonra pazarlık edilerek satışın gerçekleştiğini belirtiyorlar.

Besicilerin internete yükledikleri kurbanlık hayvanların bilgileriyle kurbanlık almak isteyen vatandaşlar, hayvanların fiyatlarından nereden geldiklerine ve ağırlıklarına kadar bir çok bilgiye anında ulaşabiliyorlar.Kurbanlıkları satılığa çıkaran besiciler, internette verdikleri kurbanlık satış ilanlarına; 'organik kurbanlık danalar', 'kaçırılmayacak kurbanlık fırsatı', 'birinci sınıf sahibinden kurbanlık', 'besili kurbanlık kuzu', 'bu kurbanlık gibisi daha dünyaya gelmedi' ve 'bu kurbanlığı kaçıran üzülür' gibi pazarlama dehalarına taş çıkartacak başlıkları atmayı da ihmal etmiyorlar.

İnternetten kurbanlık satışı yapan besiciler, bu sayede daha kolay satış yaptıklarını ve taksitli satış imkanı bile sunduklarını belirterek daha çabuk kazanç sağladıklarını ifade ediyor. Bazı besiciler internet üzerinden kurbanlık satın alan müşterilerine kurbanlıkları keserek eti evlerine kadar ulaştırma imkanı da sunuyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×