Bu haber kez okundu.

'Kararımız Evet' Android ve iOS mobil uygulaması yayında!

Türkiye halk oylaması sürecine bugün AK Parti'nin Ankara Arena'da düzenlediği referandum kampanyası tanıtım toplantısı ile resmen girdi. AK Parti'nin 'EVET' sloganı ile başlatılan kampanya için tanıtım filmleri, 'Evet ile Güçlü Türkiye' isimli şarkının yanı sıra yeni sistemin faydaları ve ülkemize neler getireceği anlatıldı. Öte yandan AK Parti, referandum sürecinde vatandaşların bilgilenmesi amacıyla bir de 'Kararımız Evet' isimli mobil uygulama yayınladı.

'Kararımız Evet' mobil uygulaması Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlara Google Play Store ve Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. AK Parti'nin referandum süresi için yürüteceği 'evet' kampanyası uygulamasında, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin tüm detayları yer aldığı gibi vatandaşların neye evet diyecekleri de anlaşılabilir dille anlatılıyor.

AK Parti Kararımız Evet Android ve iOS mobil uygulaması indir
AK Parti'nin referandum için hazırladığı mobil uygulama Google Play ve App Store'dan ücretsiz indirilebiliyor.

'Kararımız Evet' uygulamasında, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Genel Faydaları maddeler halinde açıklanırken, Anayasa Değişikliği Maddeleri de tek tek sıralanıyor. Tamamen açıklayıcı bilgilerle donatılan uygulamanın alt kısmındaki kararımız evet butonuna tıklandığı ise yeni sistemin anlatıldığı bir video karşımıza çıkıyor.

Kamuoyunda yanlış yönlendirmelerin önüne geçmek amacıyla hazırlanan uygulamada, değişen anayasa maddelerinin içerikleri, vatandaşların akıllarındaki soru işaretlerini gidermek amacıyla detaylı bir şekilde açıklanıyor.

AK Parti'nin referandum için hazırladığı mobil uygulamasını 'Kararımız Evet Android indir' ve 'Kararımız Evet iOS indir' bağlantılarına tıklayarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×