Bu haber kez okundu.

Seo nedir ne değildir ?

Seo ‘nun daha popüler hale gelmesi ile birlikte seo nedir (http://www.celilcan.net/seo-nedir/) gibi soruları daha çok duymaya başlıyoruz. Türkçe karşılık olarak arama motoru optimizasyonu şeklinde kullanabileceğimiz SEO bir internet sitesini arama motorlarında ( yandex, bing, google ) arama sonuçlarında ilk sıralara yükseltebilmek için yapılan çalışmalar bütünüdür. Bu işlemleri ve süreci başından sonuna kadar yürüten kişiye de seo uzmanı denir.

Başarılı bir seo çalışması nasıl yapılır ?

Arama motoru sektöründe lider olan google politikalarını ihlal etmeyen doğal seo teknikleri kullanmak en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bunun dışında sosyal medya çalışmalarını başarılı bir şeklide yürütmek. Sektörel ve kaliteli sitelerden doğal backlink çıkışı almakta arama motoru optimizasyonu başarısına önemli katkılar sağlayacaktır. Bu yüzden düzenli olarak sitenize gelen bağlantıları off page seo araçları ile analiz etmelisiniz. Yine site içi seo araçları ile de kod, hız, ergonomi yönünden oluşan seo sorunlarını çözmek için kullanabilirsiniz.

Seo çalışması hizmeti satın alırken aklınızda bulunması gereken en temel unsur çalışacağınız firmanın güvenilir olmasıdır. Aynı şey seo uzmanı (http://www.celilcan.net/seo-uzmani/) ile çalışırken de geçerlidir. Bu güvenilirlik hem referans hem de teknik bilgi anlamında olmalıdır. Bu yüzden fiyat en son kriter olarak düşünülmelidir. Elbette bütçe çok önemli bir şeydir ancak sitenize zarar verecek bir uzmana vereceğiniz para size fayda yerine zarar sağlayacaktır. Celilcan Seo Danışmanlığı olarak sizlere en güncel ve doğal teknikler doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

SPONSOR REKLAM

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Gazanfer 2 yıl önce

Seo konusunda merak ettiğim bir çok şeyi buldum çok teşekkürler

Avatar
Nihal 2 yıl önce

Seo dedikleri google da üst sırada çıkmaymış bende ceo ile karıştırıyor muşum :)

Avatar
Ahkam 1 yıl önce

Bu kondua bir makale yazmışsınız sadece dvamı yok mu

Avatar
AhmetÜnal 1 yıl önce

CEO nedir ya :) Seo ceo değilmiymiş anlamadım ki :)

Avatar
Türkiyeli 1 yıl önce

Celilcan iyidir gerisi boştur. Kendisi ile daha öne çalıştım. Tavsiye ederim.