Bu haber kez okundu.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü harita uygulamalarına eklendi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü haritası ve Kuzey Çevre Otoyolu haritası, Yandex.Navigasyon ile Google Haritalar'a eklendi. Türkiye'deki sürücülerin yoğun olarak kullandıkları Yandex Harita uygulaması ile Google Maps uygulamasına yeni köprünün haritasını indirmek için kullanıcıların sadece telefonlarındaki uygulamayı güncellemeleri gerekiyor.

Güncelleme hızıyla dikkatleri üzerine çeken navigasyon (yol tarifi) uygulaması Yandex.Navigasyon ile dünyanın en çok kullanılan harita uygulaması Google Maps, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu'nu da haritalarına dahil etti.

YANDEX NAVİGASYON YENİ KÖPRÜ İÇİN DE ROTA VERECEKGerçek zamanlı trafik, yol durumu ve yol tarifi bilgileri ile araç sürücülerine büyük kolaylık sağlayan Yandex.Navigasyon, İstanbul'un iki yakasını üçüncü defa birleştiren Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile yeni çevre yolunu da harita sistemine ekledi. Sürücüler telefonlarındaki uygulamayı güncelleyerek yeni köprü harita bilgisine anında ulaşabilecekleri gibi rota bilgilerini de alarak daha rahat bir yolculuk yapabilecekler.

YENİ KÖPRÜ GOOGLE HARİTALAR'A EKLENDİHem web üzerinden hem de mobil cihazlar üzerinden erişilebilen Google.Maps (Google Haritalar) uygulamasına da Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu haritası eklendi. Bu sayede Google Haritalar ile yoluna devam eden sürücüler anlık olarak uygulama üzerinden yol tarifi alabilecekleri gibi bulundukları yerden köprüye kaç kilometre kaldığını da görebilecekler.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×