Öne Çıkanlar ismet sezgin Aynes ürünleri Google Transit personel alımı Orhan Ölmez

Diriliş Ertuğrul 67. bölümde büyük acı yaşanıyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul, heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Diriliş Ertuğrul'da bu hafta neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 67. bölümde büyük acı yaşanıyor!

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile izleyenleri ekranları karşısına kilitlemeyi başaran dizinin başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç ve Hülya Darcan paylaşırken, dizinin oyuncu kadrosunda; Kaan Taşaner, Uğur Güneş, Didem Balçın, Burcu Kıratlı, Barış Bağcı, Hüseyin Özay, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Nurettin Sönmez, Osman Soykut, Zeynep Kızıltan, Mehmet Polat, Sezgin Erdemir, Çağlar Yiğitoğulları, Ezgi Esma Kürklü, Kaptan Gürman, Celal Al, Atilla Kılıç, Gökhan Karacık, Edip Zeydan, Gökhan Oskay, Melih Özdoğan, Ayberk Pekcan ve Evrim Solmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümün final sahnesi ile izleyenleri merakta bırakan Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 67. bölümde neler olacak?

Obasına yapılan baskında Ertuğrul'un oğlu Gündüz, ok ile yaralanmıştır. Obaya baskın yapan eşkıyalar Halime ve Aslıhan'ı kaçırır. Baskın sonrasında obaya dönen Ertuğrul, oğlu Gündüz'ü ağır yaralı olarak bulur.

Bir yandan oğlunun acısı, öte yanda Halime ve Aslıhan'ın eşkıyaların elinde olması Ertuğrul'un zorlu ve tehlikeli adımlar atmasına neden olacaktır.

Öte yandan Kayı alpleri, Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmelerini izlemiş, Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Gizli görüşmenin izlendiğini farkeden Sadettin Köpek, Simon’un bu zafiyeti karşısında çok sinirlenir.

Ural'ın kurduğu plan işlemektedir. Bu plan doğrultusunda Halime ve Aslıhan, eşkıyaların elinde esir düşmüşlerdir. Tüm bu gelişmelerden sonra Candar Bey ve Çavdaroğlu Obası'nın atacağı adım ne olacak? Tüm planları işleyen Ural, bu surumdan kendisini nasıl sıyıracak?

Diriliş Ertuğrul, heyecan ve entrika dolu yeni bölümüyle bu akşam, saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında..

Münevver Yılmazkara (munevver@abchaber.com)

Anahtar Kelimeler:
FragmanDiriliş Ertuğrul
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×