Öne Çıkanlar göreve iade televizyon fiyatları Ekonomik Koordinasyon Kurulu kar tatili çorum

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30. yeni bölüm bu akşam ekrana geliyor. ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Selim, kardeşinin elinden ikinci defa ölümle yüz yüze geliyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30. bölüm fragmanı ve detayları.

Yayınlanan son bölümüyle izleyenlere heyecan ve hüzün dolu anlar yaşatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"ın 30. bölüm fragmanı yayınlandı.

Sürprizlerle dolu bir bölümü geride bırakan dizinin 30. bölümünde neler yaşanacak? Kardeşi kadar sevdiği yakın dostu Selim'i kara toprağa veren Hızır, şimdi ne yapacak?

ATV ekranlarının severek izlenen ve ilgiyle takip edilen, yeraltı dünyasının hükümdarlarının hayatını konu alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yenş bölümde neler yaşanacağı merak konusu. Ünal, Hızır'dan gizli toplantılar yaparken Hızır'ın planları ne? Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşananlar, yeni bölümde heyecan dolu sahnelerin yaşanacağının sinyalini verdi.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" 29. bölümde neler oldu?

Hızır Çakırbeyli, kardeşi Selim'i kara toprağa vermektedir. Büyük acı içerisinde olan Hızır'ın planları nasıl ilerleyecek? Selim, kardeşinin elinden ikinci kez ölümle yüzleşir. Bülent’in aslında kim olduğu da artık herkes tarafından bilinmektedir.

Mahmut'un varlığı ile tekrar huzursuz olan Hızır'ın korkuları artmaktadır. Mahmut'un hayatta olması herkesi tedirgin etmektedir. Zira Mahmut hayattayken tehlikenin nereden geleceğini kimse kestiremez.

Tüm bu karışıklıktan istifade eden Ünal, Nevzat ve Davut'la bir görüşme ayarlar. Hızır'dan gizli bir toplantı ayaralayan Ünal'ın amacı, aralarında olan anlaşmazlığa bir nokta koyarak Viktor'a karşı devlet gücünü yanında tutmaktır.

Meryem tüm bu tehlikelerin içerisinde baba evinde yalnız ve savunmasızıdır. Nazlı ise kayıp oğlu için gözyaşı dökmektedir. Hızır, meryem'in yalnız olmasından endişelenerek evine dönmesini ister. Ancak Meryem, kovulduğu eve dönmemekte kararlıdır.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×