Öne Çıkanlar hac 2017 aöf sonuçları yetenek sizsiniz turkiye Devlet Bahçeli hac fiyatları

İstanbul Sokakları dizisi ne zaman başlıyor?

Yayınlanma tarihi sonunda açıklanan "İstanbul Sokakları" Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Zülküf Yücel'in senaryosunu yazdığı, merakla beklenen "İstanbul Sokakları"nın yayın tarihi nihayet belli oldu.

İstanbul Sokakları dizisi ne zaman başlıyor?
Oyuncu kadrosunda, Caner Cindoruk, Gizem Karaca, Rıza kocaoğlu, Naz Elmas, Derya Alabora, Mine Teber, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür ve Sitare Akbaş gibi başarılı isimlerin yer aldığı "İstanbul Sokakları" 18 Nisan Pazartesi akşamı izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor.

İzleyicilerin merakla beklediği, Show TV'de yayınlanacak olan "İstanbul Sokakları"nın konusuna biraz değinelim...

24 yaşında güzel bir kız olan Naz, doğuştan kalp büyümesi hastalığı ile mücadele etmektedir. Kalp nakli hastalığının tek çaresidir. Bu gerçeği bir tek babası bilmekte ve kızına söyleyememektedir. Zira kızına nakledilecek olan kalbi bir türlü bulamamaktadır.

Doğuştan gelen kalp rahatsızlığı ile mücade eden Naz, aynı dönemde bir inşaat şirketinin başarılı ve yakışıklı sahibi ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. İlk tanışmalarında birbirlerine deliler gibi aşık olan çift, birlikte geçirdikleri aşk dolu gecenin ardından ayrılmak zorunda kalırlar. Bu ilişkiyi başlamadan bitiren Naz, kalp nakli olmazsa öleceğini öğrenmiştir ve bu acıyı sevdiği adama yaşatmak istememektedir.

Tüm bu olayların içinde Nazlı'nın babasının aklına gelen fikir tüm hayatlarını değiştirecektir. Kızını yaşatmak çin katil olmayı göze alan baba, Nazlı'nın durumuna üzülen ve kalbini bağışlayan patronu Şükriye hanım'ı öldürmeye karar verir. Bu cinayeti ise, araba kazası ile gerçekleştirmeye karar verir.

Yaşanan kazanın ardından ikinci bir şansı olduğuna inanan Naz, sevgilisine koşar. Ancak Naz'ın bilmediği bir şey var. Onarın aşkı bu olaydan sonra daha da imkansız hale gelmiştir.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×