Öne Çıkanlar hac 2017 yetenek sizsiniz turkiye Devlet Bahçeli hac fiyatları Almanya

Kara Sevda 46. Bölümde Nihan ölümün kıyısında

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda'nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde heyecan dorukta. Yaşam ile ölüm arasında ince çizgide olan Nihan, donmak üzere. Kemal, Nihan'ı kurtarabilecek mi? Kara Sevda'nın 46. bölümünde neler olacak?

Kara Sevda 46. Bölümde Nihan ölümün kıyısında

Başrollerini Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Hilal Saral'ın oturduğu Kara Sevda, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümün final sahnesi ile izleyenleri merakta bırakan Kara Sevda'nın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda, sürprizlerle dolu yeni bölmüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kemal, donmak üzere olan Nihan'ı kurtarabilecek mi?

Kara Sevda 46. bölümde neler olacak?

Nihan, donmak üzere. Başına silah dayanmış olan Kemal ise sonunda bu engelden kurtulur ve donmak üzere olan Nihan'a ulaşır. Nihan'ın gözleri kapanmıştır. Nihan'ın bu durumunu gören Kemal, onu ısıtmaya ve uyumaması için konuşturmaya çalışır. Nihan'ın kendine gelmesi için uğraşan Kemal için artık zaman durmuştur. Nihan'ın hayata dönmesi ile Kemal, içine düştüğü acımasız kumpasın gerçeklerini hatırlar.

Kemal, öncelikle peşindeki polisleri atlatmak ve daga sonra Emir'in kumpasından kurtulmak zorundadır. Öte yandan Emir, Kemal'i hemen yakalaması için Hakan'ı sıkıştırmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Kemal ve Nihan, Asu'nun intihar haberi ile bir şok daha yaşarlar.

Polise yakalanma pahasına Kemal ve Nihan, Asu'yu hastaneye yetiştirmekte kararlıdır.

İşlemediği suçlardan dolayı aranan ve etrafı çevrili olan Kemal, kendisinin peşinde olan herkese büyük bir sürpriz hazırlar. Kemal, masum olduğunu ispatlamaya çalışırken Emir, Asu'nun intihar haberi ile ilk kez kardeşini kaybetme korkusuna kapılır. Bu korku ile Emir, ilk kez açık verecektir ve bu açığı hiç de aklında olmayan birinin ellerine verir.

Diğer yandan Nihan'ın Kemal'i kurtarmak için harcadığı çaba, Emir'in şüphelerini daha da körüklemektedir. Bu şüphe ile Emir, Kemal ve Nihan'ın aşkının tekrar başlayığ başlamadığını öğrenmeden rahat etmeyecektir.

Şüpheleri üzerine Emir, Nian'ı köşeye sıkıştırır. Köşeye sıkışan Nihan ise ilk defa Kemal’e karşı Emir’in kurduğu bir tuzağa bilerek aracılık etmek zorunda kalır. Bu tuzak Kemal ve Nihan için sonun başlangıcı olacak.

Heyecan dolu yeni bölümüyle Kara Sevda, bu akşam saat 20.00'de Star TV ekranlarında...

Münevver Yılmazkara (munevver@abchaber.com)

Anahtar Kelimeler:
FragmanKara Sevda
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×