Öne Çıkanlar KPSS PUAN YORUMLARI Ortaöğretim sonuçları KPSS SONUÇ YORUMLARI İl Müftüleri Atama Kararnamesi aöf sonuçları

Poyraz Karayel 70. bölümde intikam zamanı

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Poyraz Karayel, heyecan dolu yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki bu akşam ekranlara gelecek olan Poyraz Karayel'in 70. bölümünde neler olacak?

Poyraz Karayel 70. bölümde intikam zamanı

Başrollerini İlker Kaleli (Poyraz Karayel) ve Burçin Terzioğlu (Ayşegül) paylaştığı dizi de heyecan dorukta. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile izleyenleri ekranları karşısına kilitleyen dizide Poyraz, kendi hayatını tehlikeye atarak asansörde ölüm kalım savaşı veren Ayşegül'ü ölümün kıyısından çekip çıkarmıştı. Şimdi Poyraz için intikam zamanı. Poyraz, Ayşegül’ün ölüm emrini veren Yavuz’a yaptıklarını ödetmek için harekete geçiyor.

Poyraz Karayel 70 bölüm fragmanı izle

Poyraz Karayel'in 70. bölümünde neler olacak?

Asansörde ölüm kalım savaşı veren Ayşegül'ü hayatı pahasına kurtaran Poyraz, Yavuz'a yaptıklarını ödetmekte kararlıdır ve bunun için harekete geçer. Yaşadıklarının şokunu henüz atlatamayan Ayşegül'ü yeni bir şok daha bekliyordur. Ölüm korkusu yaşayan Ayşegül, Çınar'ın ameliyat haberi ile bir şok daha yaşar. Ölüm tehlikesi ile ameliyata giren Çınar ameliyattan çıkar ancak ameliyat sırasında yaşanan komplikasyonlar, Çınar için zor günlerin yaşanacağının habercisidir.

Diğer yandan Poyraz, Yavuz'a yaptıklarının bedelini ödetmekte kararlıdır. Ancak Yavuz, sandığından daha akıllıdır ve ustaca tasarladığı oyunu ile tüm yaptıklarını Sadreddin’in üzerine yıkar. Ancak Poyraz, pes etmemekte kararlıdır. Yavuz'un köşeye sıkışması ile Sayguner ailesi ile ilgili büyük sırların açığa çıkması an meselesidir.

Heyecan dolu yeni bölümü ile Poyraz Karayel, bu akşam saat 20.00'de Kanal D'de...

Münevver Yılmazkara (munevver@abchaber.com)

Anahtar Kelimeler:
Poyraz KarayelFragman
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×