Bu haber kez okundu.

20 yaşındaki kız bekaretini satıyor! Bakın ne için!

Bekaretini açık artırmayla satan kızlara bir yenisi daha ekleniyor. Kiara adındaki Avustralyalı kız bekaretini açık artırma usulü, Alman bir şirket vasıtasıyla satışa çıkaracağını açıkladı. Bunu yapmasının nedenini ise 'kendini maddi açıdan güvene almak' olarak belirtiyor. 

Dünyada haberlerini duymaya alışmaya başladığımız bekaretini satma olayına bşr yenisi daha ekleniyor. Avustralyalı Kiara adındaki kız açık artırma usulü bekaretini satışa çıkaracağını duyurdu. 20 yaşındaki kız bunu bir Alman şirket aracılığıyla yapacak.

Bekaretini Neden Satışa Çıkardı?

Avustralyalı genç kız, neden böyle birşey yaptığı ile ilgili sorulara da, "kendisini maddi açıdan güvence altına almak" olarak cevap veriyor. Ayrıca hayatında yeni bir güvenlik ve denge seviyesine ulaşmak istediğini dile getiren Kiara, dünyayı da gezmek istediğini açıkladı.

"Ailem Destek Veriyor"

Aldığı kararı ailesinin de desteklediğini ifade den Kiara, "Eğitim masraflarını karşılamak istiyorum. Ayrıca daha fazla para, kendi evimi almamı sağlar. Bu durum en önemli sebeplerden biri" açıklamsında bulunuyor.

"İlk Sefer Özeldir"

Genç kız kendisine leştirilerde bulunanlara, "ilk sefer özeldir, çünkü toplum bize bunu öğretiyor. Eğer diğerlerinin etkisi olmadan yetişseydik, ne 'özel', ne de 'tabu' olurdu" şeklinde yanıt veriyor.

Alexandra Khefren 2 Milyon Pound'a Bekaretini Satmıştı

Bekaretini satan kızlar furyası ilk olarak 2016 yılında ortaya çıktı. 18 yaşındaki Alexandra Khefren, bekaretini Hong Konglu bir iş adamına tam 2 milyon pound karşılığında satmış ve dünyada büyük yankı uyandırmıştı.

Alman Şirket Ün Yaptı

Alman şirket ise Alexandra Khefren'in bekaretini satışa çıkarmasıyla ün kazandı ve adını duyurmaya başladı. Birçok kesimden tepki alsa da şirket bu tür açık artırmalara bir yenisini daha eklemek üzere. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×