Öne Çıkanlar survivor halk oylaması survivor sms sonuçları survivor ada konseyi 30 nisan kimin adı çıktı survivor gönüllüler ada konseyi kimin adı yazıldı Gönüllüler Ada Konseyi 30 Nisan Kimin Adı Yazıldı

Avrupa Birliği Komisyonu üyesinden küstah açıklama

İngiltere'nin eski Başbakanı Cameron, ''Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliği 3 binli yılları bulur'' dedi ama kısa süre sonra kendisi gitti. Daha bu olay hafızalarda ki yerini korurken, Avrupa'dan bir küstah açıklama daha geldi.

Avrupa Birliği Komisyonu üyesinden küstah açıklama
''AB üyeliği Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra olur'' bu açıklamayı yapan AB Komisyonu Üyesi Günther Oettinger. Oettinger akıllara durgunluk verecek bir açıklama yaptı. Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne girişini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gidişine bağladı.

Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğine ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra alınabileceğini söyledi. Oettinger'in mantık dışı açıklamaları bununla da sınırlı değildi. Bild Gazetesi'ne demeç veren Avrupa Birliği Komisyonu'nun Dijital Ekonomi'den sorumlu Alman üyesi ''Türkiye için üyelik, haliz hazırdaki şartlar altında gelecek 10 yıla kadar gerçekçi olmaz'' dedi.

Oettinger'dan bir başka skandal açıklamada Türkiye'deki terör yasası ile ilgili. Oettinger, ''Türkiye terörle mücadele yasasında değişikliğe gitmeli'' açıklamasında bulundu.

Kaynak: 24 TV
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×