Bu haber kez okundu.

Belçika, Almanya ve ABD teröristleri Türkiye'ye iade etmiyor

Terör örgütlerine açık açık destek olan ülkelerin başında şüphesiz Belçika geliyor. Türkiye bugüne kadar Belçika'dan 30 teröristin iadesini talep etti. Ancak 20 isimle ilgili talep reddedildi. 9 isimle ilgili süreç halen devam ediyor. Türkiye 2013'te Fransa'da öldürülen PKK'lı Fidan Doğan'ın iade talebinden ise vazgeçti.

Özdemir Sabancı suikastinin faili Fehriye Erdal

TERÖRİST ERDAL BELÇİKA'DA KEYİF ÇATIYOR

Sabancı suikasti faillerinden DHKP-C'li terörist Fehriye Erdal da Belçika tarafından iadesi reddedilen isimler arasında. Belçika, Erdal'ı terörist değil çete üyesi olarak tanımlıyor.

KCK'nın sözde Türkiye sorumlusu Sara Aktaş

KCK TÜRKİYE SORUMLUSU YAKALANDI

İstanbul'da terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK'nın Türkiye sorumlusu Sara Aktaş yakalandı. Aktaş, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen operasyonla ele geçirildi. Eğer yakalanmasaydı onun da gideceği yer belliydi. Terör örgütleri ve teröristlere kucak açan Almanya'da faaliyetlerine devam edecekti. Terörist Aktaş, hali hazırda Diyarbakır'daki KCK ana davasında 16 yıl hapis istemiyle yargılanıyor.

Ekrem Dumanlı - Emre Uslu

FETÖ'CÜLERİN DURAĞI AMERİKA

Okyanus ötesinde de benzer bir durum var aslında. FETÖ elebaşı Fetullah Gülen elde onca belge ve kanıt olmasına rağmen ABD tarafından ne iade ediliyor ne de tutuklanıp cezaevine gönderiliyor. Ekram Dumanlı ve Emre Uslu gibi FETÖ'cüler Amerika'da lüks yaşamlarına devam ediyor.

Yunanistan'a firar eden FETÖ askerleri

YUNANİSTAN'A KAÇAN CUNTACILAR TESLİM EDİLMEDİ

15 Temmuz darbe girişiminin hemen ardından 8 darbeci hain Yunanistan'a kaçmış, Yunan Başbakan Çipras o hainlerin Türkiye'ye iade edileceklerini açıklamıştı. Aradan 4.5 ay geçmesine rağmen henüz böyle bir iade süreci gerçekleşmedi. (24 TV)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×