Bu haber kez okundu.

Çoluk Çocuk Aldırmadan İlişkiye Girdiler

ABD'de bu kadarına pes dedirten bir olay meydana geldi. Milwaukee'de düzenlenen panayırda, etraflarındakilere aldırış etmeyen çift, herkesin gözleri önünde ilişkiye girdi.

Amerika'da her yıl düzenlenen Eyalet Panayırı etkinliklerine bu sene ilginç bir olay damga vurdu. Milwaukee kentinde geleneksel olarak düzenlenen panayıra ailelerde de katılıyordu. Ailelerin çocukları ile birlikte hayvanların şovlarını izlemek için katıldığı panayıra bir anda garip sesler duyulmaya başladı. 

ULUORTA SEVİŞENLERİ KAYDA ALDILAR

Sesleri duyanlar hemen o tarafa gitti ve çıplak vaziyette bir çiftin bankonun üzerinde seviştiğini gördüler. Turistler olayın şokunu uzun süre yaşarken 28 yaşındaki Robert Beasley ve Desiree Anderson hiç kimseye aldırmadı ve sevişmelerine ara vermeden devam etti. Çifti gören turistlerden bazıları ise kameraya sarıldı ve o anları kaydetmeye devam etti. Bazı turistler ise polise haber verdi. Bu sırada çift, hiçbir şeyi umursamayarak kendilerini kaydeden kameraya el salladı. 

SKANDAL ÇİFT GÖZALTINA ALINDI

Güvenlik güçleri gelerek sokak ortasında sevişen çifti ‘kamu düzenini bozmaktan’ gözaltına aldı. Kısa süre içerisinde sosyal medyaya düşen görüntüler izlenme ve paylaşım rekorları kırdı. Turistler, yaşanan skandal olayın ardından yaptıkları açıklamada, “Biz buraya köpek ve at gösterisi izlemeye çocuklarımızla gelmiştik. Fakat insanların sahnede sevişeceğini bilmiyorduk” diyerek yaşananlara sert tepki gösterdi. 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×