Bu haber kez okundu.

Cumhurbaşkanından oral seks açıklaması; 'ağız yemek yemek içindir'

Uganda Cumhurbaşkanı Yoweri Musaveni'den ilginç oral seks açıklaması geldi. Cumhurbaşkanı Musaveni, oral seksle ilgili, "Ağız yemek yemek içindir. Bu doğru olmayan bir cinsel hareket. Yakında bu konuyla ilgili kanun çıkaracağız." dedi.

Daily Mail'de yer alan habere göre, Uganda oral seksi yasaklamaya hazırlanıyor. Ülkenin Cumhurbaşkanı Yoweri Musaveni yaptığı açıklamayla oral yoldan cinsel ilişkinin doğru olmadığını, bu duruma yasak getirmek için kanun çıkarmayı düşündüklerini açıkladı.

"Oral seks bizim kültürümüzün bir parçası değil"

Yoweri Musaveni, Ağzın yemek yemek için olduğunu belirterek, "bu durum bizim kültürümüzün bir parçası değil. Dışarıdan gelen insanlar, bizim vatandaşlarımıza empoze etmek istiyor. Bu konuda toplumu uyarmak istiyoruz. yakında bu konu hakkında yasa çıkarmayı düşünüyoruz." dedi.

"Spermler mideye gidiyor"

Musaveni yaptığı açıklamada, oral seksin doğru bir oladığının altını çizerek, 'Erkek spermleri mideye gidiyor. Bu doğru bir hareket değil." ifadelerine yer vererek bir anda dünyada gündem oldu.

Eşcinselliğe ömür boyu hapis

Cumhurbaşkanı Yoweri Musaveni, 2014 yılında eşcinselliğe ömür boyu hapis cezası öngören yasayı imzalayarak dünyada adından söz ettirmişti.

Oral seks nedir?

Oral seks, ağız ile cinsel organların birleşmesiyle cinsel organların uyarılmasını sağlayan bir çeşit seks türüdür. Yüzyıllardır birçok toplumda uygulanan bir cinsel ilişki türüdür.

Cinsel organlarda klitoris başında ve penis başında çok sayıda sinir bulunması sebebiyle bu organlar son derece duyarlı olmaktadır ayrıca ağızın da duyarlı olması sebebiyle ağzın cinsel organlara değmesi veya ağzın cinsel organları uyarması oral seksde büyük bir şehvet duygusu meydana getirmektedir. Çiftlerin güzel bir cinsel birleşme süreci içerisinde birbirlerinin vücutlarının çeşitli bölgelerini öpmeleri doğal sayılıyorsa cinsel organlarını öpmeleri veya uyarmaları da doğal sayılmalıdır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×