Bu haber kez okundu.

Morgan Freeman Müslümanların yürüyüşüne katıldı
Londra'nın en işlek bölgelerinden Oxford Street'te binlerce müslüman Hazreti Hüseyin ve yoldaşlarının Kerbela'da şehit edilmesinin yıldönümünde sokaklara dökülerek, teröre tepki yürüyüşü yaptılar. Peki Morgan Freeman müslüman mı?

ÜNLÜ AKTÖR MÜSLÜMAN YÜRÜYÜŞÜNDE

Eylemin ünlü bir konuğu da vardı. Hollywood yıldızı Morgan Freeman. Yürüyüşü yakından takip etti. Hatta Quenn's Park'ta bir camide düzenlenen törene de katıldı. Freeman, ünlü bir televizyon kanalı için "Tanrı'nın Hikayesi" isimli İslam dini üzerine bir belgesel yapıyor. Ziyaretin sebebi de buydu. Ünlü aktör, müslümanların, ''terörün dini yoktur'' sloganları atmasına şahitlik etti.

Morgan Freeman İngiltere'de müslüman eylemine katıldı

MORGAN FREEMAN MÜSLÜMAN MI?

Ünlü aktörün müslüman yürüyüşüne katılması akıllara bu soruyu getirdi. Freeman'ın geçtiğimiz Haziran ayında National Geographic dergisinin bir sayısında verdiği röportajda İslam dinine dair olumlu düşünceleri bulunduğunu dile getirmişti. Tespihatın kendisine huzur verdiğini ifade eden aktör ayrıca Regaip Kandili'nde Twitter'dan kutlama mesajı yayınlamıştı. Freeman'ın yaptığı bu açıklamalar müslüman olduğu iddialarını son derece kuvvetli kılıyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×