Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

Tokyo'da müşteriler 'Türkiyem' şarkısıyla karşılanıyor

Japonya'nın başkenti Tokyo'daki Türk dönerciler, müşterilerini 'Türkiyem' şarkısı ile karşılıyor. Kentin orta yerinde 10 yıldır hizmet veren döner dükkanına ilgi büyük.

Tokyo'da müşteriler 'Türkiyem' şarkısıyla karşılanıyor

Avrupa ülkelerinden sonra Türk dönerinin namı Uzakdoğu'ya kadar yayıldı. Öyle ki Japonya'nın başkenti Tokyo'daki bir Türk dönerci hem ekmek arası döneri Japonlara sevdirdi hem de Türk müzikleriyle onların ilgisini çekmeyi başardı.Dükkanın sahipleri müşterilerini 'Türkiyem' adlı şarkı ile karşılıyor. Gelen gidenin eksik olmadığı bu dükkanda sadece 3 kişi çalışıyor.

Müşterilerini 'Türkiyem' şarkısıyla karşılayan Japonya'daki dönerciye gelen müşteriler arasında sadece Japonlar yok. Ülkeye gelen turistler ve Türkler de bu dükkana uğramadan geçemiyor. Restoran yorumlarına yer veren internet sitelerindeki açıklamalara göre Tokyo'daki döner dükkanı tam 10 yıldır hizmet veriyor.

Tokyo'daki Türk dönerciler

Son derece temiz ve kaliteli bir işletme olduğundan da bahsedilen döner dükkanında et ve tavuk döner satılıyor. Siparişler domates ve marulla servis ediliyor. Japon müşterilerin bir hayli memnun oldukları ekmek arası döner için ''masa başında yiyebileceğiniz bir akşam yemeği için doyurucu'' yorumları yapılıyor.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×