Bu haber kez okundu.

Trump savaş ilan etti! "Hazır ol Rusya, füzeler geliyor"

Dünya diken üstünde... ABD Başkanı Donald Trump Rusya'ya resmen savaş ilan etti. Trump az önce attığı tweette, "Hazır ol Rusya, füzelerimiz geliyor" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump'tan üçüncü dünya savaşının fitilini ateşleyebilecek tehdit geldi. Başkan Trump'ın hedefinde ise Rusya vardı. Trump Twitter hesabından attığı tweette, "Hazır ol Rusya, füzelerimiz geliyor" mesajını verdi.

ABD "vuracağım", Rusya "engelleyeceğim" diyor

Geçtiğimiz günlerde Suriye'de gerçekleştirilen kimyasal saldırıdan, Suriye rejimini ve Rusya'yı sorumlu tutan ABD Başkanı Donald Trump, Suriye'yi bombalayacağını duyurmuştu. Bunun üzerine açıklama yapan Rusya da ABD'nin ateşleyeceği füzeleri havada vuracağını açıklamıştı.

"Hazır ol Rusya, füzeler geliyor"

ABD Başkanı Donald Trump ise bugün attığı tweette Rusya'yı tehdit ederek "hazır ol Rusya, füzelerimiz geliyor" dedi. Trump, "Rusya, Suriye'ye fırlatılan füzeleri vuracağını söylüyor. Hazır ol Rusya, çünkü gelecekler, ho ve yeni ve akıllı. Kendi halkını öldüren ve bundan zenk alan, gazla öldüren hayvan ile ortak olmamalısın" ifadelerini kullandı.

İşte Dunald Trump'ın o Tweeti:

Anahtar Kelimeler:
RusyaSuriyeABDSavaşTrump
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×