Bu haber kez okundu.

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri süresi uzatıldı

Anadolu Üniversitesi resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri süresinin 26 Şubat 2017 pazar gününe kadar uzatıldığı duyuruldu. Açıköğretim Fakültesi'nden yapılan açıklamada, ''2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri 26 Şubat 2017 tarihine kadar uzatılmıştır.'' denildi.

AÖF kayıt yenileme işlemi yaptıracak olan adaylar, harç ücretlerini kayıt yenilemenin son günü olan 26 Şubat pazar günü saat 22.59'a kadar kredi kartı/banka kartı ile ödeme, internet bankacılığı ile ödeme, ATM'den ödeme ve mobil bankacılık ile ödeme yöntemlerinden birisini kullanarak yapabilecekler.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme işlemleri açıklamasında ayrıca, AÖF bürolarının 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde kapalı olacağı belirtildi.

AÖF SINAV TARİHLERİ NE ZAMAN?

AÖF bahar dönemi vize sınavları Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumu tarihinin kesinleşmesinin ardından ileri bir tarihe ertelendi. AÖF takvimine göre 15-16 Nisan tarihlerinde yapılması planlanan AÖF vize sınavları, 16 Nisan'daki referandum oylaması nedeniyle 29-30 Nisan 2017 tarihinde yapılacak.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×