Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

AÖF'den sınav merkezi tercihi açıklaması

Anadolu Üniversitesi'nden AÖF güz dönemi dönem sonu sınavına katılacak öğrenciler için sınav merkezi değişikliği duyurusu yapıldı. AÖF sınav merkezi tercihi için son tarihin 29 Kasım olduğunu açıkladı.

AÖF'den sınav merkezi tercihi açıklaması

AÖF tarafından 14 - 15 Ocak 2017 tarihinde yapılan güz dönemi vize sınavları için önemli bir açıklama yapıldı. Açıköğretim internet sitesinden yapılan duyuruda güz dönemi dönem sonu sınavlarına katılacak öğrencilerin sınav merkezi tercihini 29 Kasım 2016 tarihine kadar yapmaları gerektiği belirtildi.

Açıköğretim Fakültesi, son tercih tarihine kadar sınav merkezi tercihi yapan adayların, sınavlara yeni sınav merkezlerinde girebilecekleri vurgulandı. Öte yandan, 29 Kasım'dan sonra yapılan sınav merkezi tercihlerinin bir sonraki sınav için de geçerli olacağına dikkat çekildi.

Anadolu Üniversitesi açıklama

Açıklamada, öğrencilerin; adres, büro ve sınav merkezi tercih işlemlerini aof.anadolu.edu.tr internet sitesindeki öğrenci otomasyon sistemi, AÖF büroları veya Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezi'nin 0850 200 46 10-19 ya da 444 10 26 numaralı telefonlardan arayarak yapabilecekleri belirtildi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×