Bu haber kez okundu.

AÖF sınav giriş belgeleri yayımlandı! AÖF sınav yerleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav giriş yerleri az önce açıklandı. 14 - 15 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan AÖF sınavları giriş belgesi ve yerleri sorgulaması kurumun aof.anadolu.edu.tr internet sitesinden yapılabilecek.

Sınav giriş belgeleri sadece AÖF resmi internet sitesi üzerinden alınabilecek. Adayların adreslerine sınav giriş belgesi gönderilmeyecek. AÖF sınav giriş yerleri sorgu ekranı girişi için aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıkladıktan sonra öğrenci girişi seçeneğine tıklayın. Sisteme kayıtlı e-mail adresi veya T.C. Kimlik Numarası ile giriş şifresi bilgilerinizi ilgili alana yazarak 'Oturum Aç' seçeneğine tıklayın.

AÖF Sınav Giriş Belgesi almak için https://aof.anadolu.edu.tr/anasayfa/default.aspx adresini ziyaret ediniz.

Eğer şifrenizi unuttuysanız öğrenci giriş seçeneğinde, ''şifremi unuttum'' linki ile şifre yenileyebilir, şifreniz yoksa ''şifrem yok'' linkine tıklayarak şifre oluşturabilirsiniz. Ayrıca mevcut şifrenizi herhangi bir nedenden dolayı değiştirmek isterseniz, o zaman da ''şifremi değiştirmek istiyorum'' linkine tıklayarak gerekli işlemleri yapmanız yeterli oluyor.

AÖF FİNAL SINAV TARİHLERİ

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerin katılacağı AÖF finalleri 14 Ocak 2017 Cumartesi ve 15 Ocak 2015 Pazar günleri yapılacak. Bahar dönemi ilk vize sınavı 15 - 16 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. 2017'nin son AÖF final sınavları ise 27-28 Mayıs 2017 tarihinde olacak. Sınavların tamamlanmasının ardından ''tek ders sınavı'' ise 15 Temmuz 2016 Cumartesi günü yapılacak.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×