Öne Çıkanlar KPSS PUAN YORUMLARI Ortaöğretim sonuçları KPSS SONUÇ YORUMLARI Google Transit İl Müftüleri Atama Kararnamesi

AÖF sınav soruları ve cevapları 2016 açıklandı

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim öğrencilerine yönelik 16-17 Nisan tarihlerinde yapılan AÖF sınav soruları yayınlandı. AÖF sınav soruları ve cevapları sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr internet adresinden erişime açıldı.

AÖF sınav soruları ve cevapları 2016 açıklandı
AÖF sınav soruları ve cevapları, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi üzerinden açıklanacak. 16-17 Nisan AÖF bahar dönemi ara sınavına giren öğrenciler AÖF sorularını sisteme öğrenci girişi yaparak öğrenebilecekler.

AÖF sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarını Anadolum eKampüs sitesinden 'Anadolu Üniversitesi Giriş' butonuna tıklayarak erişebilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan sayfadaki TC Kimlik No ve şifre alanlarını doldurmanız gerekiyor. AÖF öğrenci girişi yaptıktan sonra AÖF çıkmış sınav soruları ve cevaplarına bakabilirsiniz.

AÖF sınav soruları ve cevapları yayınlandığında aşağıdaki görsele tıklayarak erişebilirsiniz.  
 

AÖF ARA SINAV NOTUNUN BAŞARI NOTUNA KATKISI NE OLACAK?

Açıköğretim sistemine göre öğretim programlarından verilen sınavlardan alınan notların, başarı notuna katkı oranları; ara sınav notunun yüzde 30, dönem sonu sınav notunun ise yüzde 70'tir. Herhangi bir dersin başarı notu, Ara sınav notu X yüzde 30 + Dönem sonu sınavı notu X yüzde 70 değerlerinin toplamıyla hesaplanmaktadır.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının sonuçları, sınav tarihinden itibaren 15 gün sonra açıklanmaktadır. Sınav sonuçları açıklandığında öğrenciler, AÖF sistemine öğrenci girişi yaparak AÖF sınav sonuçlarını öğrenebilecekler.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×