Öne Çıkanlar feto Çağatay Ulusoy Eski bakanın kızı intihar etti Türkiyenin aldığı ilk altın madalya AÖF 29 Nisan 2017 Sınav Soruları ve Cevapları Sınav Zor muydu

KPSS Önlisans Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları - 16 Ekim 2016

2016 KPSS Ön Lisans Düzeyi Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı ÖSYM'nin resmi internet sitesinden .PDF formatında yayımlandı.

- Bu haber 4849 kez okundu.

KPSS Önlisans Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları - 16 Ekim 2016

Kamu kurum ve kuruluşlarına yerleşmek isteyen adayların 16 Ekim'de katıldıkları KPSS sınavının çıkmış soruları ve cevap anahtarları ÖSYM internet sitesinden saat 20.00 itibariyle erişime açıldı. PDF formatında yayımlanan KPSS önlisans soruları ve cevapları kitapçığını aşağıdaki linki kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

2016-KPSS Ortaöğretim Düzeyi’nde kullanılan sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamu Personel Seçme Sınavı soruları ve cevapları 16 Ekim 2016

16 EKİM KPSS ÇIKAN SORULAR VE CEVAPLARI SORGU EKRANI

Sınava giren adaylar, sorulan sorulara verdikleri doğru ve yanlış cevapları kontrol etmek için 16 Ekim 2016 KPSS çıkan sorular kitapçığından faydalanabilecekler. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet sitesinden yayınlanacak olan soruları görmek için öncelikle ÖSYM ais.osym.gov.tr sayfasına giriş yapınız. Bu sayfadaki ÖSYM aday şifresi ve T.C. Kimlik Numarası alanlarını doldurduktan sonra 'GİRİŞ' butonuna basınız. Karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran çıkacak ve soruları bu ekran üzerinden görebileceksiniz. Eğer ÖSYM soruları açıkladı ise görebilecek ve KPSS sorularıyla cevaplarını indirerek, sınav durumunuzu kontrol edebileceksiniz.

KPSS ÖNLİSANS SINAVI SAAT KAÇTA BİTECEK?

Bugün saat 09.30'da başlayan sınav saat 11.30'da sona erecek. Sınavın süresi 120 dakikadır. Sınava giren adaylar, sorulan sorulara verdikleri yanıtları erken bitirseler dahi sınavdan erken çıkmamalı, soruları yeniden kontrol etmelidir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×