Öne Çıkanlar KPSS PUAN YORUMLARI Ortaöğretim sonuçları Resmi Gazete Google Transit İl Müftüleri Atama Kararnamesi

Şair Özgür Çoban lise öğrencileriyle buluştu

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle organize edilen ''Ümmet ve Millet Yolunda Özgür Çoban ile Kutlu Şiirler’'' programı, Şair Özgür Çoban'ın katılımıyla gerçekleşti.

Şair Özgür Çoban lise öğrencileriyle buluştu

Atakent Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte Şair Özgür Çoban, Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Şiirlerini müzik eşliğinde okuyan Şair Çoban'a Çoban Yıldızları Orkestrası eşlik etti.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN YAPTIĞINI KİMSE YAPMADI”

Kendisi bayrağına bağlı, yazar ve şair olarak tanımlayan Çoban, “Bazı olayları sadece birisine düşman olarak yürütmek doğru değil diye düşünüyorum. Kimseyi kusursuz bulmuyorum. Kimseye kutsiyet de atfetmiyorum. Ancak Cumhurbaşkanımızın şiire verdiği desteği bugüne kadar kimse vermedi. Allah bu ülkeye zeval gelmesine müsaade etmez. Türkiye’ye zeval geldiği gün kıyametin koptuğu gündür. Bugün daha milli ve manevi şiirler okuyacağız” dedi. Çoban ayrıca öğrencilere kaliteli müzik dinlemelerini ve iyi şiir okumalarını öğütledi.

Şair Özgür Çoban

Çoban, programda “Baktığın Yerdeyim, Sürmenin Hesabını” gibi en sevilen şiirlerini seslendirdi. Ayrıca Mehmet Akif Ersoy, Arif Nihat Asya’dan da şiirler okuyan Çoban’a öğrenciler de hep bir ağızdan eşlik etti. Ayrıca Çoban sorduğu soruyu doğru cevaplayan bir öğrenciye kitabını hediye etti.

- Basın Bülteni -

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×