Bu haber kez okundu.

Takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır?

Okul hayatında başarının göstergelerinden biri takdir, teşekkür, iftihar belgesi gibi vesikalardır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitim öğretim hayatı boyunca bu tür belgeleri sıklıkla alanlar üniversite kazanma şansını daha da fazla artırmaktadır.

Takdir, teşekkür belgesi bir öğrencinin çalışma şekli, algılaması hakkında tek gösterge olmamakla birlikte günümüzde insanlar arasında da prestij sağlayan belgelerdir. Okullarda verilen takdir teşekkür belgeleri Milli  Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanır. Belgeleri okul hocası hazırlar, müdür imzalar ve MEB onaylıdır. Ailelerini mutlu etmek isteyen her öğrencinin hedefinde vardır takdir teşekkür almak.

Hesapliyo isimli servis sayesinde öğrenciler notlarını girerek takdir teşekkür hesaplama (https://www.hesapliyo.com/takdir-tesekkur-hesaplama) işlemini kolaylıkla yapabildikleri gibi takdir teşekkür belgesi alıp alamadıklarını öğrenebilirler. Hesaplama sayfasında bütün sınıflar için ayrı ayrı araçlar bulunuyor. Düz ortaokul, düz lise, imam hatip ortaokulu ve imam hatip lisesi için ayrı ayrı hesaplamalar yapılmaktadır. Ayrıca 4. Sınıftan başlayıp 12. Sınıfa kadar ayrı ayrı hesaplama sayfaları mevcuttur.

İnternet sitesinde sadece takdir teşekkür değil ygs puan hesaplama (https://www.hesapliyo.com/ygs-puan-hesaplama) ve teog  puan hesaplama (https://www.hesapliyo.com/teog-puan-hesaplama) robotlarını da bulabilirsiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×