Öne Çıkanlar feto diyanet işleri başkanı memura ne kadar zam yapılacak 2018 28 nisan survivor ödül oyunu 689 Sayılı KHK ile atılan personellerin tam listesi

Ankara Ticaret Odası'ndan istifa eden isimler şaşırttı

Türkiye'nin en büyük odalarından biri olan Ankara Ticaret Odası (ATO) bugün büyük bir istifa depremi yaşadı. Yönetim Kurulundan 8 asıl üye istifa kararlarını bildirdi.

Ankara Ticaret Odası'ndan istifa eden isimler şaşırttı
Ankara Ticaret Odası'ndan istifa eden isimlerden sonra yönetim kurulunda sadece 3 kişi kaldı. Bu nedenle de 1 başkan ve 10 asil üyenin karar yeter sayısı 6'nın altına düştü.

ATO yönetim kurulu Başkan Salim Bezci ile birlikte toplam 11 kişiden oluşuyor. Bu kişilerden 10'unun yedek üyesi bulunuyor. Bu sabah ki istifada ATO yönetiminden 8 asil ve 5 yedek üye istifa etti.

Bugün itibariyle ATO Yönetim Kurulunda, Başkan Salim Bezci, Mehmet Aypek ve Turhan Yılmaz kaldı. Bugün öğleden sonra yapılması planlanan ATO Meclis toplantısında Bezci'nin de istifasını açıklayabileceği öne sürülüyor. Eğer başkan da istifa ederse ATO'da geçici yönetim oluşturulacak ve odayı seçime götürecek.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×