Master Service ile ‘Orijinal’ olun

Müşteri memnuniyeti ile çalışan Master Service, aracınızda bulunan en ufak parçadan, en büyük parçaya kadar hepsinin önemli olduğunu bilmekte ve hizmetlerini buna göre vermektedir. Alanında bilgili, uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarla çalışan Master Service sayesinde aracınızla güvenli ve konforlu bir sürüşün tadını çıkaracaksınız.

Jeep yedek parça, oto yedek parça ve aksesuar konusunda orijinalliğe büyük önem veren Master Service, güvenli bir sürüş için müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Yaklaşık çeyrek asırlık bilgi birikimiyle hem jeep yedek parça hem de servis konusunda en uzman kadrolarla çalışan Master Service, müşteri memnuniyetine ve isteklerine verdiği önem ile de alanında bir numaralı firmalardan biri haline gelmiştir.

Master Service, aracınızda bulunan arızayı son teknoloji ekipmanlarla tespit ederek, gerekirse orijinal yedek parça temini ile de sorunu kökünden uzun vadeli olarak çözer. Master Service, sizlere verdiği hizmette orijinalliği, dayanıklılığı ve konforu göz önüne alarak çalışma yapar. Ayrıca uygun fiyatlarıyla da sektörde yer alan diğer firmalardan daha çok tercih edilmektedir.

Master Service

NEDEN ORİJİNAL YEDEK PARÇA SEÇMELİYİZ?

Chrysler, Jeep, Dodge, Lancia, Alfa Romeo gibi markaların yetkili servis hizmetlerini yürüten Master Service, servis hizmetinin yanı sıra orijinal yedek parça temini ve imalatı da gerçekleştirmektedir. Bu markaların orijinal yedek parçalarını seçmekle, aracınızın güvenliğini, kalitesini, estetikliğini ve dayanıklılığını da korumuş olursunuz. Böylece hem siz hem de aracınızda yolculuk eden tanıdıklarınız güvenle yolculuk etmiş olur.

Bu tip dünyanın önde gelen otomobil markaları, her zaman güvenilirliklerini geliştirmek için performans, parça esnekliği ve dayanıklılık anlamında kendi parçalarını yüzlerce testten geçirir. Bu sayede aracın orijinalliği ve dayanıklılığı da korunmuş olur. Ayrıca orijinal yedek parçalar ve jeep yedek parçalarının üretici garantisinde olmasıyla da aracınızın garantisi de korunmuş olur. Orijinal jeep yedek parça tercih etmenizle birlikte parçanızı senelerce güvenle kullanabilirsiniz.

Servislerinde orijinal oto ve jeep yedek parçalarını kullanan Master Service, aracınıza en uygun bakımı yaparak onu ilk günkü haline getirme garantisi vermektedir.

- Basın Bülteni -

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×