Öne Çıkanlar Nusret Mayın Tatbikatı 2016 Play Store kpss yorumları Fehriye-Erdal feto

Milli Piyango yılbaşı çekilişi rekor ikramiye! MPİ bilet fiyatları

Yeni yıla zengin girmeyi isteyenlerin hayallerini süsleyen Milli Piyango yılbaşı ikramiyesi tutarı belli oldu. 31 Aralık çekilişinde verilecek büyük ikramiye tam 60 milyon lira.

Milli Piyango yılbaşı çekilişi rekor ikramiye! MPİ bilet fiyatları

Milli Piyango İdaresi herkesin merakla beklediği MPİ yılbaşı özel çekilişi büyük ikramiye açıklamasını yaptı. Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nin büyük ikramiyesi 60 milyon lira olarak açıklandı. Çekiliş kapsamında dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 348 milyon 180 bin lira olacak.

2017 yılına Türkiye'nin en zengini olarak girmek isteyenlerin almak için can attıkları Milli Piyango Yılbaşı özel çekilişi biletleri 29 Kasım Pazar günü satışa çıkacak. Tam bilet 60 lira, yarım bilet 30 lira ve çeyrek bilet 15 liradan satışa sunulacak.

MPİ tarafından 31 Aralık 2016 günü gerçekleştirilecek yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye dışında 1 adet 10 milyon lira, 1 adet 5 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira, 1 adet 1 milyon lira ve 1 adet de 500 bin lira ikramiye dağıtılacak.

Zengin olmak isteyenlerin umudu haline gelen ve 19'uncu yüzyılın ortalarında başlayan Milli Piyango bu yıl yine çok konuşulacağa benziyor. 2016'ya veda edeceğimiz gece kimin yeni yıla zengin olarak gireceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Yusuf SEZER (yusuf.sezer@abchaber.com)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×