Bu haber kez okundu.

TOKİ indirim kampanyası başvuru şartları açıklandı

TOKİ indirim kampanyası başvuru koşulları, TOKİ kredi faiz oranları ve TOKİ indirim kampanyası tarihleri hakkında tüm detayları sizler için derledik. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın sunduğu TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası sayesinde mevcut TOKİ borcunu erken ve tek seferde ödeyen vatandaşlar yüzde 20 indirim hakkına sahip olacakları gibi hemen tapu avantajından da faydalanabilecekler.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

TOKİ'ye borcu olan konut ve işyeri alıcılarına yönelik başlatılan TOKİ indirim kampanyası başvuruları 22 Ağustos 2016 tarihinde başlıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar başvurularını 30 Eylül 2016 tarihine kadar yapabilecekler.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TOKİ kampanyası indirim başvurusu yapmak isteyen kişiler 22 Ağustos'tan itibaren Halk Bankası ya da Ziraat Bankası şubelerine giderek TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası başvurusu yapabilecekler. Söz konusu bankalardaki başvuru formu doldurularak yapılacak başvurular 30 Eylül tarihine kadar devam edecek.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI BAŞVURU KOŞULLARI

Herkesin merak ettiği TOKİ indirim kampanyası başvuru koşulları belli oldu. Buna göre kampanyadan, satışları 2013 yılının sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksitleri yine aynı tarihe kadar başlamış olan konut ve işyeri sahipleri faydalanabilecekler. Ancak başvuru yapacak olan kişilerin 22 Ağustos tarihi itibariyle idareye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borçlarının bulunmaması gerekmektedir.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI HALK BANK 2016 KREDİ FAİZ ORANLARI

TOKİ indirim kampanyası başvurusunu Halk Bankası'ndan yapacak olan kişilerin merak ettiği 'Halk Bankası TOKİ kredi faizleri' belli oldu. Buna göre 1-24 ay vade yüzde 0,80 faizle, 25-48 ay vade yüzde 0,89 faizle, 49-60 ay vade yüzde 0,90 faizle ve 61-120 ay vadeli ödemelerde ise yüzde 0,95 aylık faiz oranlarıyla kampanyadan faydalanmak mümkün. Ayrıca Halk Bankası TOKİ kredisi kullanacak olanların başvurularından Kredi Tahsis Ücreti alınmamaktadır.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI ZİRAAT BANKASI 2016 KREDİ FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası Toki indirim kampanyası 2016 faiz oranları açıklandı. Buna göre Ziraat Bankası'ndan TOKİ kampanyasına başvuracak olan kişiler aylık ödemelerde 1-24 ay vade yüzde 0,80 faizle, 25-48 ay vade yüzde 0,89 faizle, 49-60 ay vade yüzde 0,90 faizle ve 61-120 ay vadeli ödemelerde ise yüzde 0,95 aylık faiz oranları imkanından faydalanabilecekler. Halk Bankası'nda olduğu gibi Ziraat Bankası'nda da kredi tahsis ücreti alınmıyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×