Paul Walker'ın ölümüyle yıkılan Hızlı ve Öfkeli hayranları yani ingilizcesiyle Fast and Furious fanları serinin sekizinci filmini eminim büyük bir heyecanla bekliyorlardır. Yedinci filmde dokunaklı bir son ile bizlere veda eden Paul'ün yokluğunda devam eden seri, Vin Diesel ile yolların tozunu atmaya devam edecek.

Son birkaç gündür film ile ilgili detaylar ve pek çok video günyüzüne çıkmaya başladı. Özellikle videoları izleyenler aksiyonun filmin içine bol kepçeyle atıldığını fark etmişlerdir. Marketler dağılacak, araçlar çarpışacak ve en önemlisi hızı damarlarımızda hissedeceğiz. 4. kattan aşağıya çakılan araçlar, efsane Amerikan araçlarının kovalama sahneleri ve dahası...

Yedinci filmde kötü adam rolünde gördüğümüz Jason Statham, hapisten kaçmayı başarıp tekrar Diesel ve ekibinin peşine düşecek  söylentileri büyük olasılıkla gerçekleşecek. Charlise Theron'un da film ekibine katılmasıyla kadro bir hayli  zenginleşmiş durumda. Theron'u Statham'ın tarafında yani kötü kadın rolünde izleyeceğiz. Paul Walker'ın boşluğunu ünlü aktör ve aktrisle doldurmayı düşünen yapımcıların işi oldukça zor denebilir. Kadroya yeni ünlülerin eklenmesi aynı zamanda filmin sekizden sonra da devam edeceğinin de sinyallerini veriyor. 

Her filmde olduğu gibi bu filmde de masum araçlar binaların tepesinden asvalta çakılacak. Sadece 7 aracın 4. kattan aşağı düşürülmesi ve yerdeki araçların alev alması için bile 3 milyon pound harcanmış. Tam bu noktada bütçesi bir hayli yüksek bir film çekildiği aşikar. 

Geneli New York sokaklarında geçecek olan Fast and Furious 8'in geleneksel olarak farklı bir kaç ülkeyi de ziyaret etti. Bu ülkelerden biri de Küba. Amerikan klasiklerinin bir diğer cenneti olan Küba'da Dom Toretto drag yarışı yaparken görülecek. Bu günlerde New York'taki sahneleri çeken ekip tüm şehri bir flm seti olarak kullanıyor. 

14 Nisan 2017'de çikacak olan Fast and Furious 8 ile ilgili şuan için kesinleşen bilgiler bunlar. Yorumlayarak sizleri bilgilendirmeye çalıştım. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere... 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×