Öne Çıkanlar Aynes ürünleri ismet sezgin Google Transit personel alımı Orhan Ölmez

Recep Tayyip Erdoğan filmi REİS fragmanı yayınlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatı film konusu oldu. Bu bağlamda Hüdaverdi Yavuz'un yönetmenliğini üstlendiği ''REİS'' adlı filmin fragmanı yayınlandı. Fragmandaki sahnelerde filmden kesitler sunuluyor.

Recep Tayyip Erdoğan filmi REİS fragmanı yayınlandı
REİS FİLM FRAGMANI İZLE. 1993 yılında yaşanan gerçek bir olayla başlayan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukluğundan Belediye Başkanlığı dönemine kadar uzanan hayat hikayesinin anlatıldığı 'Reis' isimli filmin fragmanı yayınlandı.

Reis filmi fragmanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendi sesinden okuduğu Eşref Ziya'nın şiiri olan Minareler süngü,kubbeler miğfer / Camiler kışlamız, müminler asker / Bu ilahi ordu dinimi bekler / Allahu Ekber,Allahu Ekber dizeleriyle başlıyor.

REİS FİLM FRAGMANI İZLESosyal medyada büyük yankı uyandıran 'REİS' filmi ne zaman vizyona girecek? REİS filmi oyuncuları kimler? REİS filminde Erdoğan'ı kim canlandırıyor? gibi sorular merak konusu oldu. İşte REİS filminin detayları...

REİS FİLMİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan doğumundan itibaren başlayan ve 1999 yılına kadar olan hayatını ele alan Reis filmi, 14 Ekim 2016 tarihinde Türkiye'deki tüm sinema salonlarında vizyona girecek.

REİS FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz'un yaptığı Reis filminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Reha Beyoğlu canlandırıyor. Eşi Emine Erdoğan'ı ise Özlem Balcı oynuyor. Reis filminin oyuncu kadrosunda Ufuk Bayraktar, Abidin Yerebakan, Orhan Aydın, Ali Yaylı, Alper Türedi, Aydan Çakır, İsmail Hakkı, Volkan Başaran, Yener Gürsoy ve Ercan Demirel yer alıyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×