Öne Çıkanlar feto 15 dakika kuralı 689 sayılı khk ile atılan öğretmenlerin tam listesi wikipedia erişime neden kapatıldı 1 mayıs 2017 akparti myk toplantısı

13 Ocak 2017 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Başbakanlık ile Çevre ve Şehircilik, Gümrük ve Ticaret ve Milli Eğitim Bakanlıklarına Ait Atama Kararları 13.01.2017 Cuma yani bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

13 Ocak 2017 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Başbakanlık ve bazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü 1. Hukuk Müşavirliğine Selami Bilgin atandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğüne Yasin Kalem getirildi.

Bakanlık atama kararlarında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde 2 atama yapıldı. Açık bulunan 1. derece kadrolu Bakanlık müşavirliklerine Arslan Günler ile Rıza Mehmet Korkmaz atandı. Milli Eğitim Bakanlığında da bazı atamalar yapıldı. 2 atamanın gerçekleştirildiği MEB kararına göre; açık bulunan 1. derece kadrolu bakanlık müşavirliğine Hatice Çelik ve Ferdi Şimşek'in ataması yapıldı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile 2451 sayılı Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşlarda Atama Usulüne İlişkin Kanunun ilgili hükümlerine göre yapılmıştır.

Atama Kararnamesini görmek için tıklayınız.

Erkan DEMİR (erkan.demir@abchaber.com)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×