Bu haber kez okundu.

2017 PYBS burs ücretleri ne kadar? PYBS Bursları ne zaman Ödenir ?

2017 PYBS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından burs almayı hak eden öğrencilerin 2017 yılı için ne kadar burs alacağı merak ediliyor ? Peki 2017 PYBS burs ücretleri ne kadar? 2017 PYBS Bursları ne zaman Ödenir ? Bursu kazanan öğrencilerin ilk bursu ne zaman yatar ? Detaylar abchaber.com'da

Bunun ardından sınav sonucunu öğrenen öğrenciler merakla ilk yatacak bursu ve miktarını araştırmaya başladı. Peki sınavı kazanan öğrencilere ne zaman ödeme yapılır ve ne kadar burs ücreti alır. Tüm bu soruların cevabı güncel haber sitesi abchaber.com'da

2017 PYBS BURSLARI NE ZAMAN ÖDENİR?

Burs almaya hak kazandığını öğrenen öğrencilerin ilk bursları genellikle 2017'nin Eylül veya Ekim ayları arasında bir tarihte yatırılır. 

Sonrasında öğrenciye yapılacak ödemeler Ekim, Ocak, Nisan ve Temmuz aylarında gerçekleştirilir. PYBS Bursu senede 4 kez verilmektedir.

PYBS bursu sınavda alınan puanlara göre belirlenir. Yani PYBS Bursu öğrencinin aldığı puana göre değişiklik gösterebilmektedir.

2017 PYBS BURS ÜCRETİ NE KADAR OLACAK?

Bursluluk sınavını kazanıp başarı gösteren öğrenciler ‘’3 ayda 475 TL’’ burs alacak. Burslar öğrenci velileri aracılığıyla öğrenci adına açılacak olan banka hesaplarına yatacak.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×