Öne Çıkanlar feto 2017 AÖL 3 Dönem Sınav Sonuçları lys tercih sonuçları 2017 1 mayısı kimler kutlar dgs sonuçları 2017

25 Ekim kritik atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Bakanlar Kurulu kararıyla 3 bakanlıkta kritik atamalar yapıldı. İçişleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik ile Tarım Bakanlıklarına atanan isimleri açıklandı.

25 Ekim kritik atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

25 Ekim 2016 tarihli Resmi Gazete'de Bakanlar Kurulu atama kararları yer aldı. Buna göre İçişleri Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na bağlı müdürlüklere yapılan atamalar ve başka bir göreve atanmak üzere görevden alınan kişilerin isimleri belli oldu.

Bugün yayımlanan kararlara göre açık bulunan İçişleri Bakanlığı 1. derece kadrolu Bakanlık Müşavirliğine Deniz Günhan getirildi. İçişleri Bakanlığı Müşavirleri Yunus Keskin, Ahmet Cemalettin Parlakışık ve Hüseyin Özalp, Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Ali Akay, Kilis İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Songül Kadıoğlu ise başka görevlere atamalarının yapılması için görevlerinden alındı.

Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren atama kararlarının açıklamasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının kararı 4904 kanunun 7. maddesi gereğince, diğer bakanlıkların kararlarının ise 2451 sayılı kanunun 2. maddesi gereğince uygun görüldüğü belirtiliyor.
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×