Öne Çıkanlar feto EGM terörİhbar hattı teog cevaplari canli yayin survivor 27 nisan dokunulmazlık oyunu kim kazandı ünlüler mi gönüllüler mi

3,5 yaşındaki Edanur, göğsüne vura vura İstiklal Marşı okudu!

Yarım yamalak konuşmasıyla İstiklal Marşı'nın göğsüne vura vura okuyan 3,5 yaşındaki Edanur'un görüntüleri, sosyal medyada paylaşım ve beğeni rekorları kırıyor.

İzmir'de yaşadığı öğrenilen Edanur, İstiklal Marşı'nın dizelerini yarım yamalak bilse de yansıttığı duygular, videoyu izleyenlere hem gurur veriyor hem de duygulandırıyor.

Ellerini göğsüne vura vura İstiklal Marşı'nı okuyan Edanur'un ailesi ise şimdiden milli duygulara sahip olan kızlarıyla gurur duyduklarını ve vatan sevgisi bilen bir kızlarının yetiştiğini söylüyor.

Edanur'un babası Songür Genelioğlu, “Kızım dili döndüğünce milli marşımızı seslendirmeye çalışıyor. Bu beni hayata bağlayan en önemli faktörlerden bir tanesi. Şu zor zamanlarda o duyguları kızımıza verebilmişiz. Ağabeyi ders çalışırken o da özendi. İstiklal Marşı’nı son 3-4 gündür yarım yamalak da olsa ezberlemeye çalıştı. Milliyetçi duyguları olan, vatan sevgisi bilen bir kızım yetişiyor” dedi.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×