Öne Çıkanlar feto 19. Dönem POMEM sonuçları veli bilgilendirme sistemi ak parti yeni khk ile kapatılan kurumlar

Açığa alınan mülki idare amirler isim listesi açıklandı

İçişleri Bakanlığı, 15 Temmuz darbe girişimi soruşturması kapsamında bünyesindeki 8 bin 777 personeli görevden aldı. Bakanlık açığa alınan kişilerin isimlerini açıkladı.

Açığa alınan mülki idare amirler isim listesi açıklandı
İçişleri Bakanlığı tarafından FETÖ yapılanmasına yönelik başlatılan soruşturmalar kapsamında bazı illerdeki mülki idare amirleri ile valiler açığa alındı. Görevden uzaklaştırılanlar arasında 30 vali, 52 mülkiye müfettişi, 16 hukuk müşaviri, 246 mülki idare amiri, 1 genel müdür yardımcısı ve 2 daire başkanı yer alıyor.

İçişleri Bakanlığı'nın görevden uzaklaştırdığı mülki idari amirler listesi;

Yusuf SEZER (yusuf.sezer@abchaber.com)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Şikayetim var 12 ay önce

Sayın yetkililer 17-25 aralık sonrası hangi il ilçe milli eğitim müdürleri hangi paralelcileri okullara mudur mudur yardımcısı oluru için teklif etmişler ve valilik oluru ile calistirmislar.makamlarimizi nasıl çalıp bunlara peşkeş çekmişler.vatandas olarak şikayetçiyim araştırılsın lütfen.bakalim gizli fetocularin kimlermis.ha birde hükümete yakın sendikaların içinde yıllardır bir eli yağda bir eli balda yaşadılar şimdide aynen devam ediyor gizleniyorlar.bu sendika halinden memnun ki bunları dislsmiyor üye ediyor.